Pola oznaczone * są wymagane.

Jesteśmy na mediach społecznościowych:

 

System BEATLEBYTE SOFTWARE opracowany został do wielopłaszczyznowego działania w świecie informacji.
Jego rolą jest poznawanie, porządkowanie, analizowanie, przetwarzanie, zbieranie, archiwizowanie oraz udostępnianie informacji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

 

BEATLEBYTE SOFTWARE  jest kierowany do firm, które:

• pracują na wielu systemach produkcyjnych, finansowych i biurowych,
• mają wiele dokumentów papierowych, elektronicznych, faksów, maili i raportów pochodzących z różnych systemów korporacyjnych,
• posiadają pokaźną liczbę plików różnego typu i pochodzenia,
• dysponują nagraniami wideo lub audio o różnej gęstości zapisu.

Firmy, których problemem zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników, jest zachowanie i uzyskanie informacji niezależnie od tego skąd pochodzą i czy aktualnie w firmie funkcjonuje jeszcze system, który je wytworzył lub firma nigdy nie dysponowała takim systemem.


BEATLEBYTE SOFTWARE to autonomiczny skalowalny system zarządzania wiedzą o centralnych i rozproszonych zasobach plików i ich zawartości, zapisanych w różnych systemach.
Zarządzanie polega na zmianie alokacji sprzętowej bez ingerencji w dane systemu, w którego zapisie został umieszczony spinacz z " wirtualnym kontenerem" zawierającym pliki. Plik z takiego kontenera może być dostarczony bezpośrednio do korzystającej z niego aplikacji, może być dostarczony do lokalizacji w której ma być użytkowany lub dostarczony do systemu strumieniującego,
który pozwoli go wyświetlić.

Innym zadaniem systemu może być przesunięcie zawartości informacji z obrazka lub zasocjowanych z nim metadanych do systemu tekstowego bez ingerencji użytkownika, co pozwoli na wyszukiwanie tekstowe za pomocą narzędzi pochodzących z strukturalnej i pełnotekstowej bazy danych.
Wszystkie te czynności są chronione na poziomie enkrypcji poleceń oraz na poziomie identyfikacji użytkownika i przysługujących mu uprawnień dostępu do poszczególnego pliku i operacji.
Ponadto system zapisuje wszystkie operacje pozwalając na kontrolę i rozliczenie użytkowników w tym ewentualnych klientów.Przechowując pliki w rozproszonych centrach informatycznych przybliżamy użytkownika do zasobów z jakich najczęściej on korzysta i pozwala na redukcje kosztów i obciążeń "wąskich gardeł" dalekiej transmisji danych. 
 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego z prawej strony ekranu.